Co wyróżnia Twój produkt od innych, dostępnych na rynku?
8.jpg

To pytanie słyszę na każdym spotkaniu. Dostaję w ten sposób zielone światło do rozpoczęcia prezentacji. I oczywiście mogłabym odpowiedzieć w dwóch prostych wyrazach jak jakość i funkcjonalność. Banalne. Zdaję sobie sprawę, że jakość jak i funkcjonalność widać gołym okiem a klient zapewne przed spotkaniem zapoznał się z opisem zamieszczonym na stronie sklepu. To ten moment, w którym na mojej twarzy maluje się szczery, promienny uśmiech. W końcu to co robię to moja pasja a tu proszę! Klienta to naprawdę interesuje.

Zacznijmy od początku. Skóra. Garda Leather to firma, która tworzy takie produkty, jakie sama chciałaby nosić. Produkty od siebie i dla siebie. Skóra, bo o niej mówimy to najważniejsza kwestia. To od jej jakości zależy jak produkt wygląda zaraz po uszyciu, jako nowy. Jak prezentuje się po roku, dwóch czy pięciu. To od niej zależy jak się układa i starzeje cały produkt. To od jakości skóry zależy finalny wygląd całego produktu. Gatunków i rodzajów skór jest naprawdę mnóstwo. O skórach pisaliśmy szerzej w artykule 6 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem skórzanej torby.

Dziś chciałabym się skupić na skórach, które występują w aktualnej kolekcji Garda Leather. Większość Toreb wykonana jest ze skór z jałówek, to oznacza z młodego bydła - przed pierwszym ocieleniem. Takie skóry cechuje największa wytrzymałość i są one najbardziej zbite. Skóry garbowane są z zastosowaniem soli chromu. Taki rodzaj garbowania sprawia, że skóra jest bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sama skóra jest miękka i lżejsza niż te garbowane roślinnie. Skóry posiadają naturalny groch. Wszystkie produkty szyjemy z grzbietów tzw. krupon. Skóra w tym miejscu posiada równomierny groch i jest najwyższej jakości.

Następnie powinniśmy zatrzymać się na chwilę przy elementach metalowych. Okucia - tutaj bardzo ważna jest galwanizacja, to ona decyduje o cenie produktu i jego jakości. Produkty galwanizowane w odpowiedni sposób nie będą się w tak łatwy sposób rysowały czy utleniały, są również bardziej wytrzymałe. Suwaki wykonane z metalu, dodatkowo szlifowane zapewniają nam wyjątkową trwałość i komfort użytkowania.

Powoli przechodzimy do wnętrza torby gdzie funkcje estetyczne przenikają się z aspektem funkcjonalnym. Podszewka wykonana jest z wysokiej jakości mikrofibry imitującej Alcantarę. Takie rozwiązanie nie tylko prezentuje się w wyjątkowy sposób ale jednocześnie chroni nasz sprzęt przed zarysowaniami. Taki rodzaj podszewki jest dużo bardziej wytrzymały niż tradycyjna bawełniana czy poliestrowa podszewka.

Samo wnętrze zaprojektowane jest w wygodny i intuicyjny sposób. Każda Torba posiada minimum jedną komorę główną ;) zapinaną w sposób horyzontalny – na dwie strony i wyposażona jest w wewnętrzną kieszeń zapinaną na suwak, kieszenie wsuwane oraz przegrodę na urządzenia typu kindle, tablet czy mniejszy komputer. Komputery 13 i 15’’ przechowujemy w komorze głównej. Takie rozwiązanie pomaga nam zabezpieczyć sprzęt każdych rozmiarów. Mniejsze urządzenia nie ‘latają’ po torbie a większe są wystarczająco zabezpieczone w komorze głównej. Dodatkowo sprytny uchwyt na zawsze gubiące się długopisy ;)

W naszym flagowym modelu Document Folio, stworzonym przez nas dla biznesu znajdują się również kieszenie do organizacji kart i wizytówek dzięki czemu nie ma już konieczności noszenia portfela. Jeden produkt, spełniający wszystkie biznesowe wymagania.

Tutaj pozwolę sobie rozwiać najczęstsze wątpliwości ;) Tak, mieści format A4. Tak, mieści komputer do 15’’.

Przy projektach naszych toreb nie zapomnieliśmy również o paskach. Każdy model wyposażony jest w wygodny, regulowany pasek o długości maksymalnej 150cm. Dzięki czemu torby na ramię można bez problemu dopasować do każdej sylwetki.

Wszystkie produkty Garda Leather są uszyte w Polskiej manufakturze o wieloletniej tradycji szycia galanterii skórzanej, przez pracowników wykonujących swą pracę w godnych warunkach pracy i płacy, z wysokiej jakości Włoskich skór i dodatków. Wyłącznie takie bezkompromisowe podejście do jakości każdego detalu, pomimo, że nie jest najtańsze, daje gwarancję produktu premium.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl